Jacek Komuda - Galeony Wojny [Audiobook P] eds [MP3@96]

  • 18.07.2016, 07:13,
  • Books
language: Polish

Marynistyka z pogranicza historii i fantastyki — świat żaglowców, morskich awanturników, kaszubskich piratów, kaprów i kapitanów XVII-wiecznej Rzeczypospolitej. Bitwy wojennych galeonów, salwy całoburtowe, kaperskie rajdy i abordaże na pokładach tonących okrętów, niszczycielskie sztormy, smak morskiej wody i krwi... Śmierć i chwała, gorycz porażki i słodki zapach zwycięstwa!

Jacek Komuda — Galeony Wojny [Audiobook P] eds [MP3@96]

Tom I

Audiobook PL — 20 części / MP3@96
rozmiar: 402 MB / czas: 09:45:19
czyta: Andrzej Hausner


Gdańsk, rok 1627. Szwedzi atakują ujście Wisły a ich okręty rozpoczynają blokadę miasta. Do walki z eskadrami Gustawa Adolfa staje młoda polska flota wojenna Zygmunta III Wazy, wspierana przez kaprów na służbie królewskiej.

Kapitan Arendt Dickmann — późniejszy admirał i zwycięzca w bitwie pod Oliwą — rzuca wyzwanie Fortunie, stawiając na jedną kartę honor i doświadczenie. Razem ze szlachcicem Markiem Jakimowskim — buntownikiem z tureckiej galery — wyrusza w morze, by posłać na dno złowrogiego Lewiatana napadającego na statki z Gdańska.

I przekonać się, czy opowieści o bestii z morskich otchłani są prawdą, czy tylko podstępną intrygą szwedzkich korsarzy...
________________________________________________________

Tom II

Audiobook PL — 15 części / MP3@96
rozmiar: 279 MB / czas: 06:46:34
czyta: Andrzej Hausner


Mija rok od rozpoczęcia polsko-szwedzkiej wojny o ujście Wisły.

Arendt Dickmann, powracający ze zwycięskiej wyprawy kapitan w służbie króla Zygmunta III Wazy, znów zmierzyć się musi z diabelską legendą Lewiatana — tajemniczego kapra napadającego na gdańskie statki.

A potem — już jako królewski admirał — poprowadzić polskie galeony wojenne do ostatecznego boju ze Szwedami pod Oliwą, wstrząsając sumieniem dumnego Gdańska...

Download torrent
TAGS
CATEGORIES
MOVIES TV SHOWS MUSIC GAMES APPLICATIONS BOOKS OTHER ANIME XXX

CONTACT WEBNAMEZ@GMAIL.COM